Jak zatrudniamy?

Pięć rzeczy, o których warto wiedzieć przed spotkaniem z nami.

Daj się poznać

Bądź sobą. Powiedz, w czym czujesz się dobrze. Co jest dla Ciebie ważne. Kiedy działasz na 100%, a jakie sytuacje Cię blokują. Podejmijmy wspólną decyzję o współpracy świadomie. Pomyśl: w pracy spędzasz większość swojego życia. To ważne, abyś ten czas zainwestował w pracę we właściwym miejscu.

Jesteśmy fair

Ważne, abyś miał wszystkie potrzebne informacje przed podjęciem decyzji o współpracy z nami. Jeśli to trudny projekt - powiemy Ci o tym. Jeśli klient jest wymagający - również. Możesz być pewien, że będziemy szczerzy. Tego samego oczekujemy od Ciebie.

Dostaniesz feedback

Niezależnie, czy zdecydujemy się na współpracę, czy nie - możesz liczyć na informację zwrotną od nas. To nasze podziękowanie za to, że zdecydowałeś się poświęcić nam swój cenny czas.

“Nie” nie oznacza nie na zawsze

To, że tym razem nie zagrało, nie oznacza, że żegnamy się na zawsze. Może zabrakło Ci doświadczenia? A może odwagi za mało? Wiemy, że ciągle się uczysz, rozwijasz, nabierasz doświadczenia… Odezwij się do nas za jakiś czas. Możliwe, że akurat Ciebie będziemy szukać - nasze numery masz! :)

Praca w logintrans - Kariera w trans.eu

Nie spinamy się ;)

Garnitur i krawat zostaw na inną okazję. Potraktuj nasze spotkanie jako okazję do poznania siebie nawzajem. Rozmowa będzie swobodna. Nie bądź zaskoczony, jeśli od razu zaproponujemy przejście na Ty. Przełamanie tej pierwszej bariery na pewno pomoże.

Praca w logintrans - Kariera w trans.eu

Opinie kandydatów

Zapytaliśmy naszych kandydatów, co im się u nas najbardziej podobało:

“Spodobało mi się, że szukacie pracy dla człowieka w organizacji a nie człowieka do pracy (przynajmniej ja miałem takie odczucie w swoim przypadku).”

Michał

“Bardzo miła i przyjazna atmosfera, wszystko przeprowadzone z uśmiechem na twarzy, nie było odczucia jak na typowej, stresującej, rozmowie kwalifikacyjnej.”

Marcin

“Rekruter - profesjonalizm, elastyczność w zakresie dopasowania terminu rozmowy telefonicznej, miły głos;) manager - kompleksowa informacja o stanowisku, kulturze organizacyjnej, benefitach itp.generalnie udało Wam się zbudować atmosferę sprzyjającą rozmowie, ukierunkowanej na wymianę doświadczeń i poznanie oczekiwań obu stron”

Ola

“Wszystko mi się spodobało, nie będę szukał dziury w całym :)”

Illia

“Rozmowa kwalifikacyjna ;)”

Kasia

“Przyszłam na spotkanie zestresowana, Grzegorz sprawił że stres w trakcie rozmowy opadał, tak powinna wyglądać każda rozmowa kwalifikacyjna. Wyczuwa się zainteresowanie kandydatem, rozmowa nie jest prowadzona na zasadzie "znajdźmy Twoje słabe punkty" a wprost przeciwnie. Super wrażenia, na takie spotkania można chodzić codziennie.”

Justyna

“Dobrym pomysłem jest skrócenie dystansu między rekruterem, a kandydatem, przejście do bezpośredniej formy kontaktu co znaczenie ułatwia rozmowę.”

Tomek

“Otrzymanie listy potencjalnych obowiązków na stanowisku i możliwość szczegółowego omówienia ich na rozmowie oraz wybrania tych, w których wykonywaniu czuję się najlepiej i najgorzej; Dużo informacji o kulturze organizacyjnej firmy; Możliwość poznania zespołu przed rozpoczęciem z nim pracy oraz wyjątkowa dbałość o to, byśmy mogli się wcześniej poznać i sprawdzić, czy będzie nam się dobrze współpracować; Przeprowadzenie drugiego etapu rozmowy w niestandardowym miejscu; Swobodna, luźna atmosfera na każdym etapie procesu.”

Dorota

“Urozmaicenie procesu rekrutacyjnego o zadania, które pozwoliły firmie poznać bliżej kandydata, a jemu opis stanowiska i przyszły zakres obowiązków.”

Kasia

“Przede wszystkim podobało mi się podejście rekrutera i managera. Rozmowa rekrutacyjna - precyzyjna, ale i na "luzie", bez niepotrzebnej "spiny". Zaskoczył mnie telefon kilka dni po spotkaniu - z zapytaniem jak odbieram rozmowę rekrutacyjną - pierwszy raz sie z tym spotkałem. Jest to na pewno miłe podejście do przyszłego pracownika.”

Tomek

“Dobre podejście do kandydata. Długość rozmowy która wykracza często poza wyznaczone standardy. Swoboda wypowiedzi zamiast masy pytań.”

Przemek

“Profesjonalizm, uśmiech, energia w idealnej spójności z filmikiem reklamującym spółkę jako pracodawcę.”

Ania

“Szczegółowe informacje o procesie rekrutacyjnym, otwartość i komunikatywność rekruterów; stworzenie przyjaznej, bez stresu atmosfery podczas rozmowy kwalifikacyjnej.”

Alicja

“Super osoby tzn. Rekruter oraz menadżer. Rozmowę prowadzili w sposób luźny a jednocześnie bardzo profesjonalnie, co spowodowało, że nie było między nami jakiejś tremy lub "sztywnego zachowania"”

Kamil

“Przede wszystkim podejście do potencjalnego pracownika: szczerość, otwartość, szacunek.”

Agnieszka

“Widać że firma dba i pielęgnuje swoją kulturę organizacyjną, która jest niespotykanie na bardzo wysokim poziomie. Jesteście profesjonalni, zaangażowani i widać, że doceniacie również te cechy u swoich współpracowników. Cieszę się, że mogłem was poznać, będzie mi niezmiernie miło podjąć z wami współpracę w przyszłości. Będę śledził wasze oferty pracy i czekam również na kontakt z waszej strony.”

Marcin

“Swoboda wyrażenia swoich myśli”

Wojtek

“Proces rekrutacji, który był złożony i składał się z kilku etapów oraz zadań przebiegł w bardzo dobrej i przyjaznej atmosferze. Moje kompetencje zostały zweryfikowane choć intensywnie to w sposób bardzo przyjazny i niegodzący. Również omówienie wyniku rekrutacji po jej zakończeniu zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sposób weryfikacji i dopasowywania pracownika do Państwa potrzeb pozwoliła mi również znaleźć u siebie mocne obszary jak i umiejętności do poprawy.”

Jacek

“Przejście na "Ty" ułatwia rozmowę, która dla kandydata zazwyczaj bywa stresująca. Uśmiech i pozytywna energia bijąca od rekruterki i managerki sprawiły, że spotkanie było czystą przyjemnością.”

Michał

“Najbardziej na plus zaskoczyła mnie informacja zwrotna, co zdaniem rekrutera powinienem poprawić przy rozmowach kwalifikacyjnych i jasna informacja o tym, dlaczego nie zostałem wybrany.”

Robert