Aplikuj

Node Js Software Developer

Wrocław, ul. Racławicka

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Tworzone przez nas oprogramowanie wykorzystywane jest codziennie przez dziesiątki tysięcy firm i organizacji z branży transportowej. Mnogość dostarczanych przez nas produktów pozwala na różnorodność wyzwań i zdobycie doświadczenia w szerokiej gamie rozwiązań stosowanych w branży IT.

 

Zmierzysz się z:

  • programowaniem i utrzymaniem core’owych serwisów platformy Trans.eu. Jeżeli node.js, czysty kod, testy i automatyzacja pracy to dla Ciebie klasyka zawodowych pojęć- szukamy własnie takich zajawkowiczów!

 

Przyda Ci się:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu Node.js (ES6),
  • bardzo dobra znajomości relacyjnych / nierelacyjnych baz danych,
  • znajomość języka angielskiego (bezproblemowe czytanie briefów i dokumentacji).

 

Dostaniesz plusa za:

  • znajomość PHP/GOLANG/JAVA,
  • znajomość ElasticSearch/Redis/RabbitMQ,
  • dobra znajomość protokołu OAuth.

 

W Trans.eu Group S.A.:

  • to Ty zdecydujesz o formie zatrudnienia (B2B lub UoP). Przy B2B zaproponujemy Ci wynagrodzenie na poziomie 10.000-14.000 netto na fakturze.

 

Brzmi dobrze?

Jeśli masz trochę dystansu do siebie, umiesz żartować z byle czego, potrafisz odpowiedzieć celną ripostą, a na integracyjnym wyjściu Twoim tematem przewodnim nie jest praca, gwarantujemy że się u nas odnajdziesz. Nie ma na co czekać, wpadaj do nas klikając APLIKUJ!

Hej! Jestem Ela i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną. Jeden z moich talentów to: Individualization @CliftonStrenghts™, dlatego z pewnością dostrzegę Twoją niepowtarzalność.

HR Expert
skype: live:eelimer
tel.: 71 733 36 73