Aplikuj

Front-End Software Developer

Wrocław, ul. Racławicka

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Poszukujemy developera z dobrą znajomością technologii front-endowych do zespołu zajmującego się tworzeniem i rozwojem funkcjonalności aplikacji Trans.eu.

Pracujemy nad tworzeniem własnego produktu i zmagamy się z ciekawymi wyzwaniami związanymi z budowaniem dużej aplikacji w wielozespołowym środowisku (kilkudziesięciu developerów front-endowych podzielonych pomiędzy kilkanaście zespołów), problemami skali i wydajności.

Zmierzysz się z:

  • rozwojem i utrzymaniem aplikacji SPA będącej częścią platformy Trans.eu
  • tworzeniem nowych funkcjonalności z uwzględnieniem standardów i dobrych praktyk
  • dbaniem o jakość kodu, testy i skrypty budujące aplikację.

 

Przyda Ci się:

  • bardzo dobra znajomość Java Script, CSS, HTML
  • doświadczenie w pracy z popularnymi frameworkami i bibliotekami JS
  • doświadczenie w testowaniu kodu i aplikacji front-endowych

 

Dostaniesz plusa za:

  • znajomość React’a, Webpacka, Node.js

Brzmi dobrze?

Dołączając do nas będziesz pracować w zespole, który odpowiada za architekturę i core’owe funkcjonalności aplikacji. Rozwijamy komponenty aplikacji, skrypty budowania i narzędzia developerskie, z których korzystają inne zespoły. Duży nacisk kładziemy na jakość kodu, proces code review oraz testy. Jeśli lubisz przebywać w towarzystwie nietuzinkowych osób – aplikuj już dziś!

Hej! Jestem Marcin i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną. Jeden w moich talentów to: Developer @CliftonStrengths™, dlatego bardzo szybko dostrzegę Twój potencjał :)

Business Development Expert
tel.: 71 733 35 88