Aplikuj

Blockchain Software Developer

Wrocław, ul. Racławicka

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Tworzone przez nas oprogramowanie wykorzystywane jest codziennie przez dziesiątki tysięcy firm i organizacji z branży transportowej. Mnogość dostarczanych przez nas produktów pozwala na różnorodność wyzwań i zdobycie doświadczenia w szerokiej gamie rozwiązań stosowanych w branży IT.

Zmierzysz się z:

  • Budową ogólnoeuropejskiej sieci wymiany dokumentów transportowych opartej na technologii blockchain.

 

Na oferowanym stanowisku będziesz miał szansę poznać i sprawdzić się w jednej z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych technologii ostatnich lat. Blockchain powoli zmienia świat. Szukamy zajawkowiczów, którzy chcą być częścią tej zmiany!

Przyda Ci się:

  • Znajomość technologii blockchain w tym: znajomość koncepcji stojących za blockchainem, rozwiązań implementacyjnych dla poszczególnych typów sieci, słabych i mocnych stron poszczególnych implementacji
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków programowania: Node.js, Golang.

 

Dostaniesz plusa za:

  • Znajomość rozproszonych struktur danych oraz rozwinięć sieci blockchain (przesyłanie dużych plików, distributed ledger, non-fungible tokens, smart contracts)
  • Znajomość dodatkowych języków programowania: Solidity, C++
  • Poczucie humoru
  • Otwartość, łatwa komunikacja
  • Umiejętność przekazywania wiedzy

 

W Trans.eu Group S.A.:

  • to Ty zdecydujesz o formie zatrudnienia (B2B lub UoP). Przy B2B zaproponujemy Ci wynagrodzenie na poziomie 15.000-20.000 netto na fakturze.

 

 

Brzmi dobrze?

Jeśli masz trochę dystansu do siebie, umiesz żartować z byle czego, potrafisz odpowiedzieć celną ripostą, a na integracyjnym wyjściu Twoim tematem przewodnim nie jest praca, gwarantujemy że się u nas odnajdziesz. Nie ma na co czekać, wpadaj do nas klikając APLIKUJ!

Hej! Jestem Ela i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną. Jeden z moich talentów to: Individualization @CliftonStrenghts™, dlatego z pewnością dostrzegę Twoją niepowtarzalność.

HR Expert
skype: live:eelimer
tel.: 71 733 36 73