Aplikuj

Specjalista ds. Ryzyka transakcji i mediacji

Wysoka, ul. Chabrowa

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Ekipa TransCards to pozytywni, uśmiechnięci ludzie, którzy do wszystkiego co robią, podchodzą z pasją i zapałem. Oferujemy świetną usługę, która pomaga naszym klientom podnosić wartość swojej firmy i to nas nakręca. Każdy z nas ma przestrzeń na swobodne korzystanie z własnych umiejętności, ale uwielbiamy się wzajemnie inspirować.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Ryzyka transakcji i mediacji, który dołączy do zespołu Transaction Risk & Mediation.

Zmierzysz się z:

  • kompleksową obsługa Klientów w zakresie monitoringu płatności oraz windykacji należności (telefonicznie, mailowo a także za pomocą komunikatora),
  • negocjowaniem warunków spłaty oraz stałym monitoringiem portfela wierzytelności,
  • ustalaniem terminów i harmonogramów spłat, wysyłaniem wezwań do zapłaty,
  • aktualizacją i administracją spraw windykacyjnych.   

Przyda Ci się:

  • doświadczenie w windykacji polubownej, mile widziane doświadczenie w windykacji sądowej,
  • łatwość w prowadzeniu rozmów windykacyjnych i w nawiązywaniu relacji przez słuchawkę, 
  • bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy, 
  • duże poczucie humoru (z naszej strony możesz na to liczyć ;))

Brzmi dobrze?

Daj się poznać – aplikuj! Nie możemy się Ciebie doczekać! 🙂

avatar

Hej! Jestem Anna i odpowiadam za ten proces. Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną. Jeden w moich talentów to: Responsibility @CliftonStrengths™, dlatego w pełni zaangażuję się w naszą rozmowę :)

Recruitment Partner
tel.: 71 733 37 41